3. Targi WEDDING ARENA

25 listopada 2018 (niedziela) - NETTO ARENA

Miejsce: Azoty Arena Szczecin ul. Władysława Szafera 3/5/7
Wstęp: 20 zł
Bilety będą dostępne tylko i wyłącznie w dniu Targów - tj. 25 listpada 2018
Dzieci do lat 7: bezpłatnie
Godziny otwarcia: 10:00 -18:00
Organizator: EXPO ARENA MAREK ZAJDEL
Partner technologiczny: BWT MRÓZ

OKOŁO 200 WYSTAWCÓW BRANŻY ŚLUBNEJ !!!

25 listopada 2018 /niedziela/ w Arenie Szczecin odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży ślubnej w województwie zachodniopomorskim. To najnowsza kompletna oferta wystawców całej branży ślubnej. To spotkania z ekspertami, doradcami i nowymi inspiracjami.

Każdego Gościa targów przywitamy ,,Lampką Szampana”, wyposażymy w katalog wystawców oraz program wydarzenia. Na scenie podczas Targów odbędą się pokazy mody ślubnej, warsztaty związane z tematyką weselną, prelekcje oraz konkursy z cennymi nagrodami, które czekają na zwiedzających.

 

Jedną z największych atrakcji Targów są organizowane na żywo Konkursy na scenie!

  • Odbywają się one, co godzinę w blokach pomiędzy pokazami i występami na Scenie Głównej.

  • Jedynym warunkiem wzięcia udziału jest posiadanie przy sobie telefonu komórkowego (połączenia zgodne z cennikiem abonamentu - ,,darmowe”).

  • Na zwycięzców czekają wspaniałe i cenne nagrody wydawane od razu po ogłoszeniu Zwycięzców!

O godz. 17:00 - Finał konkursu ,,Wygraj Ślub nad morzem i Wesel w Marena SPA”
Nagrodę ufundowała firma PPUH ,,KARELMA” Sp. Z o.o. Międzywodzie
.

Ideą Targów jest łączenie zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz rozwijaniem swoich pasji. To wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką, zdrowym trybem życia jaki i wszystkich miłośników pielęgnacji oraz wizażu. Podczas Targów zostaną zaprezentowane m.in.: nowinki kosmetyczne, produkty, zabiegi – wszystko po to, by kreować nowe trendy i inspirować branżę Beauty.
Jest to fantastyczna okazją za jednym razem i w cenie jednego biletu odwiedzić dwie przepiękne imprezy Targi Ślubne i Targi Zdrowia i Urody.  Młodzi narzeczeni, którzy licznie odwiedzają naszą imprezę na pewno znajdą pomysł jak zostać najpiękniejszą Panną i Panem młodym.

W tym samym miejscu i czasie oraz w cenie jednego biletu w Hali Areny odbywać się będą Targi Zdrowi i Urody - Beauty Arena.