W tym roku tworzymy nowe Targi WEDDING ARENA branży ślubno-weselnej, na które
Serdecznie Państwa Zapraszamy !!!

Miejsce: Azoty Arena Szczecin ul. Władysława Szafera 3/5/7
Wstęp: 15 zł
Dzieci do lat 7: bezpłatnie
Parking: bezpłatny
Godziny otwarcia: 10:00 -18:00
Organizator: EXPO ARENA MAREK ZAJDEL
Partner technologiczny: BWT MRÓZ
Partner branżowy: wedding.pl

Wydarzenie rozpocznie Pokaz Pirotechniczny w dzień, specjalnie przystosowany do ceremonii ślubnej.

Targi Ślubne - Wedding Arena zapewniają w jednym miejscu dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz godnych zaufania Usługodawców i Sprzedawców. Nasza Impreza jest przeciwieństwem Internetu, w którym łatwo można się zgubić w gąszczu niepewnych i nie aktualnych ofert. U nas osobiście można sprawdzić wszystkie oferty – zobaczyć, posłuchać, dotknąć, powąchać, zasmakować, a więc skorzystać ze wszystkich zmysłów i dokonać odpowiedniego wyboru. Wystawcy pokazują aktualne trendy i mody dominujące w branży. Sercem imprezy jest Scena specjalnie wybudowana dla pokazów i oświetlona technikom sprowadzoną ze Stanów Zjednoczonych. Scena będzie tętniła super atrakcjami. Zobaczymy widowiskowe pokazy mody ślubnej, niepowtarzalne pokazy barmańskie, występy profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych oraz prezentacje możliwości mistrzów tanecznych. Ciekawym elementem naszych targów są zawsze warsztaty branżowe. Na tych targach są tą warsztaty: Barmańskie, Makijażu oraz Fryzjerskie. Tradycją naszą jest stworzenie przez wystawców specjalnych ofert targowych dla odwiedzających, można naprawdę wiele zaoszczędzić kupując i podpisując umowy podczas targów.

W programie przewidujemy:

  • pokazy mody ślubnej,
  • pokazy barmańskie,
  • prezentacje muzyczne,
  • pokazy tańca,
  • spotkania z Gośćmi Specjalnymi,
  • pokazy fryzjerskie,
  • pokazy wizażu,
  • pokazy możliwości profesjonalnego oświetlenia sal weselnych w specjalnie wybudowanym Show Roomie,
  • POKAZ PIROTECHNICZNY w DZIEŃ (szpaler dla Młodej Pary- fontann pirotechnicznych; kolorowe stroboskopy; duże flary ogniowe; kolorowe dymy; ognie wrocławskie itd. - wszystko na zewnątrz hali przed głównym wejściem).
  • i wiele innych atrakcji…

Nasze atuty:
Naszym celem jest stworzenie największej imprezy branży ślubnej w regionie. Od wielu lat organizujemy profesjonalne imprezy targowe, która zachowując swój regionalny charakter i na stałe wpisują się jako największe wydarzenia swoich branż. W ciągu ostatnich dwu lat po przeprowadzeniu się do nowego obiektu hali widowiskowo sportowej, EXPO ARENA stała się największym organizatorem imprez targowych w zachodniopomorskim. Nasze wydarzenia rocznie odwiedza ponad 40 000 zwiedzających
i prezentuje się ponad 500 wystawców.

O targach
Tragi zapewniają w jednym miejscu dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz godnych zaufania Usługodawców i Sprzedawców. Naszym celem jest stworzenie największej imprezy branży ślubnej w regionie. Od wielu lat organizujemy profesjonalne imprezy targowe, która zachowując swój regionalny charakter i na stałe wpisują się jako największe wydarzenia swoich branż. Nasza Impreza jest przeciwieństwem Internetu, w którym łatwo można się zgubić w gąszczu niepewnych i nie aktualnych ofert. U nas osobiście można sprawdzić wszystkie oferty – zobaczyć, posłuchać, dotknąć, powąchać, zasmakować, a więc skorzystać ze wszystkich zmysłów i dokonać odpowiedniego wyboru. Wystawcy pokazują aktualne trendy i mody dominujące w branży. Sercem imprezy jest Scena, na której w czasie trwania Targów odbędą się widowiskowe pokazy mody ślubnej, bielizny, niepowtarzalne występy gwiazd, profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych oraz prezentacje możliwości mistrzów tanecznych.
Tradycją naszą jest stworzenie przez wystawców specjalnych ofert targowych dla odwiedzających.

 

Azoty Arena to miejsce przyjazne do zaprezentowania swojej firmy w nowoczesnych i godnych warunkach. Hala posiada klimatyzacje, ogrzewanie, oświetlenie o parametrach studia telewizyjnego, doskonałe nagłośnienie, telewizje targową, która się prezentuje przez całe targi na wielkich telebimach
i ściankach telewizyjnych.

 

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę w nowo wybudowanej hali, kawiarnie, miejsce zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking na ponad 800 samochodów.
Dobry dojazd z każdego miejsca Szczecina to dodatkowy atut tego miejsca.
Tramwaje linii: 1, 9 (przystanek 800 m od hali),
Autobusy linii: 53, 75, 80, 521, 529, 531 (przystanek 50 m od hali),
Dojazd do ul. Szafera aleją Wojska Polskiego w stronę Polic i Jeziora Głębokiego.

Na targach przewidujemy około 6 000 zwiedzających i około 100 wystawców.

Celem Targów jest stworzenie platformy alternatywnej dla Internetu, w który nie ma możliwości skorzystania ze wszystkich zmysłów człowieka i poczucia atmosfery i emocji tak ważnego wydarzenia, jakim jest Ślub w życiu człowieka!