1. Montaż Stoisk:
Informujemy, że montaż i aranżacja stoisk może odbywać się w piątek 22 kwietnia 2015 r. w godz. 10 do 22.  Po zakończonym montażu można przekazywać stoiska ochronie. Montaż uzupełniający  można prowadzić  sobotę 23 kwietnia 2015 r. w godz. 7.00 –  9.30 – nie dotyczy on jednak wprowadzania aut.

2. Reklama zewnętrzna (outdoor)
Umieszczenie reklamy na zewnątrz następuje po wskazaniu miejsca przez organizatora – siłami wystawcy. Demontaż tez leży w gestii wystawców. Za pozostawione materiały organizator nie ponosi odpowiedzialności.

3. Targi
Targi dla zwiedzających czynne są w sobotę i niedzielę w godz. 10.00 – 18.00. W tym czasie wystawca zobowiązany jest do obecności na stoisku i odpowiada za znajdujący się tam sprzęt. Po godzinie 18 można stoiska przekazywać ochronie za protokołem przekazania i kolejnego dnia odbierać od ochrony.

4. Obsługa techniczna
Wyłączność na obsługę techniczna wystawców podczas MOTOARENA na Azoty Arenie ma organizator Expo Arena. Odstepsta od tego wymagaja indywidualnych akceptacji organizatora Motoshow.

5. Demontaż
Demontaż stoisk – w niedzielę 24 kwietnia 2015 r. w godz. od 18.00 do 24.00.  Bezwzględny zakaz demontażu stoisk w Niedziele przed godziną 18, ze względu bezpieczeństwa.

Dla usprawnienia ruchu samochodów przed wejściem na halę, prosimy aby wystawcy, którzy zakończyli wyładunek, niezwłocznie odprowadzili samochody na parking. Parking jest bezpłatny. Samochody które zostają na noc proszę parkować za halą.

6. After Party wystawców
W sobotę 23 kwietnia 2015 r. o godz. 21 odbędzie się After Party dla wystawców. Impreza  bezpłatna, dla wystawców, należy wcześnie zgłosić chęć uczestnictwa i odebrać zaproszenia z biura targowego.

7. Bezprzewodowy internet:

Firma ESPOL zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego WI-FI. Bardzo prosimy o odbieranie klucza dostępu w biurze targów.

PRZYPOMINAMY, IŻ PŁATNOŚCI ZA TARGI NALEŻY DOKONAĆ DO 15.04.2015 r.

Zgodnie z informacjami na formularzu zgłoszeniowym, organizator ma prawo nie wpuścić wystawcy na stoisko jeżeli wpłata nie będzie dokonana.