Zapraszamy na jubileuszowe 30.  Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz, która odbędzie się 30 września - 1 października 2017 roku w Azoty Arenie.

Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz to największe wydarzenie branży nieruchomości w województwie zachodniopomorskim, które niezmiennie pozostaje najlepszym sposobem na korzystne znalezienie mieszkania, domu lub działki.
W jednym miejscu i czasie można zapoznać się z pełną ofertą rynku, sprawdzić zdolność kredytową, zapoznać się ze szczegółami procesu kredytowego oraz podpisać umowę rezerwacyjną. Tu zaprezentują się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe oraz szeroko pojęta branża wyposażenia wnętrz.
Podczas 2 dni targów będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. Dodatkowo podczas targów można wziąć udział w pokazach oraz posłuchać porad specjalistów z zakresu designu, wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Ostatnią edycję targów odwiedziło ponad 8000 gości !

Podczas trwania targów nawiązano nowe kontakty biznesowe. Doszło do kilku ważnych spotkań pomiędzy wystawcami, na których zobowiązano się do współpracy nie tylko pomiędzy przedsiębiorstwami, ale padły deklaracji współpracy na poziomie uczelni wyższych a przedsiębiorcami. W spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele uczelni i świata biznesu oraz inwestorzy. Podpisano dziesiątki umów i porozumień. Swoją wiedzą podzielili się z nami wybitni eksperci świata nauki i biznesu.

Najwięcej umów i wstępnych rezerwacji podpisali inwestorzy indywidualni i te możemy liczyć w dziesiątkach. Targi odwiedziło tysiące zwiedzających, ale także wielu inwestorów, co najbardziej cieszy samych wystawców. Trzeba przyznać, że ta edycja targów była bardzo udana i wpisuję w ogólną tendencje potężnego ożywienia tego sektora gospodarczego. Samo miejsce hala Azoty Arena spełnia doskonale funkcje wystawiennicze i wpisało się na stałe jako centrum targowe województwa zachodniopomorskiego.

Z przyjemnością informujemy, że Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz objął swym patronatem honorowym:
- Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz HOME ARENA (30.09.- 1.10.2017)

Targi także zostały objęte Mecenatem Prezydenta Miasta Szczecina.

FacebookButton_Nieruchomosci