Od wielu lat współorganizujemy imprezy targowe. Naszymi flagowymi produktami są Targi Motoryzacyjne MOTOSHOW organizowane od 2010 roku i Targi Nieruchomości, których w tym roku mamy jubileuszową 30. edycje.

EXPO ARENA jest kontynuującą firma M-Expo zarządzaną przez braci Mróz. Impreza organizowana jest od 11 lat. Zbudowanie dzisiejszej pozycji Targów nie było łatwe. Jednak dzięki konsekwencji i systematyczności udało się wynieść imprezę na wysoki poziom. Impreza na stałe wpisała się w targowe tradycje Szczecina i niezawodnie, z roku na rok, przyciąga tysiące odwiedzających. Targi stanowią platformę spotkań w jednym miejscu uczestników branży z nastawieniem przede wszystkim na podtrzymanie, pogłębienie relacji z dotychczasowymi kontrahentami i klientami.

Po zmianie organizatora Targów i wybudowania nowej hali widowiskowo sportowej podjęto decyzje przeniesienia z MTS do nowoczesnego obiektu, jakim jest Azoty Arena. Jest to nowy obiekt multifunkcjonalny spełniający wszystkie potrzeby wystawiennicze i dający olbrzymie możliwości rozwoju. Obecnie Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji to największa impreza tego typu w województwie.

Ostatnie targi odwiedziło nas ponad ponad 8  tysięcy osób. Dla nas jest to powód do dumy ponieważ jest to rekord w frekwencji.

Wstęp BEZPŁATNY