Firma Łopiński – naszym wystawcą

Firma Łopiński istnieje na rynku szczecińskim od 40 lat. Od 33 lat w tej samej lokalizacji. 20 lat związana z markami Volkswagen i Audi i jest jedną z pierwszych firm, jakie rozpoczęły współpracę z niemieckim koncernem. Właścicielami firmy są Państwo Alicja i Zbigniew Łopińscy.

Na przestrzeni lat firma stale się rozwijała i rozbudowywała, powiększając powierzchnię prezentacyjną salonu, tu należy zaznaczyć, iż jest ona wyjątkowa, ponieważ samochody są prezentowane na różnych poziomach, co jest rzadkością np. w Szczecinie to jedyny taki salon.

Aktualnie firma Łopiński zajmuje się sprzedażą detaliczną i flotową samochodów osobowych i użytkowych marki Volkswagen, a także ich serwisowaniem. Nasi pracownicy to zdecydowanie więcej niż sprzedawcy samochodów, usług, produktów finansowych czy części zamiennych w zasadzie to doradcy klienta w pełnym tego słowa znaczeniu i w każdej kwestii takich jak np:

  • zakup samochodu w dowolnych formach poza gotówkowych, stale się rozwijamy i współpracujemy z najlepszymi na rynku. Nasza oferta nie ogranicza się do współpracy z bankiem producenta.

  • w zakresie współpracy z bankami czy też funduszami leasingowymi,

  • doradztwem technicznym i wielu innych.

Oferta firmy poza autoryzacją marki Volkswagen samochody osobowe i użytkowe to również autoryzowany serwis samochodów Audi.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich 3 marek samochodów. Wiąże się to integralnie z wysokimi kwalifikacjami personelu technicznego i doradczego, specjalistów od napraw powypadkowych, elektroników, jak również już dzisiaj elektroników specjalistów od wysokich napięć występujących w samochodach z napędem elektrycznym czy hybrydowym.

Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi, naprawy powypadkowe rozliczamy bezgotówkowo z naszymi klientami. Dysponujemy taborem samochodów zastępczych na czas naprawy.

W ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne w pełnych pakietach dealerskich lub też w wybranych pojedynczych opcjach np. zakup samego OC, AC czy NNW. Aktualnie pracujemy z czterema towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Złota szpilka przyznana firmie Łopiński za osiągnięcia dla marki VW i pracę na jej rzecz daje satysfakcję i motywuje nas do jeszcze lepszej pracy.

Oficjalne podziękowania Koncernu Volkswagen za 20 pięknych lat współpracy to także bodziec do podejmowania kolejnych wyzwań, jakie Volkswagen stawia przed nami.

Posiadamy ambitne plany rozwojowe, które wiążą się z dużymi nakładami finansowymi, jednak po zakończeniu inwestycji w nowy obiekt, będziemy mogli oferować nową jakość usług .

Jesteśmy dumni, że pracujemy dla Volkswagena i chcemy się stale rozwijać i świadczyć nasze usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie.

DSC07964 DSC07824 DSC07811 DSC07482 DSC07466

Comments for this post are closed.